Христина Асмус відповіла на грубі коментарі про зовнішність та сімейні скандали: “Я знаю, що робити”

Шоу бізнес

Христина Асмус знову відкрито висловила свою думку щодо грубих коментарів про її зовнішність, які нерідко мають відношення до її чоловіка, Гаріка Харламова. Останнім часом актриса набрала вагу, і це не залишилося без уваги її шанувальників та критиків.

В одному зі своїх останніх постів у соціальних мережах, Христина пояснила причину свого збільшення ваги, пов’язану з гастротуром та продюсером, який відповідає за її зовнішність на зйомках. Вона також пожартувала на тему своїх джинсів 24 розміру та впевнена, що скоро повернеться до своєї попередньої форми.

Христина закликала дієтологів та фітнес-няшок не засмучуватися та не переживати, оскільки вона вже знає, що робити, щоб повернутися до форми до літа. Цікаво, що актриса змогла знайти гумор навіть у такій ситуації та пообіцяла розібратися з критиками зі своєї звичної спокійної і відвертої манерою.

Христина заявляє, що швидко поверне свою форму

Раніше актриса Христина Асмус згадувала свого батька дочки не лише в контексті його зовнішніх змін. В мережі широко обговорювалося житлове питання, пов’язане з Христиною та її колишнім чоловіком, гумористом Гаріком Харламовим. Христина скаржилася, що їй доводиться жити під одним дахом із колишнім.

Мати Гаріка, Наталя, не могла проігнорувати цю ситуацію. Вона звернулася до Христини зі своїм коментарем: “Христино, вперше за 10 років я дозволяю собі коментар щодо тебе, але тільки тому, що межа вже настала. Точніше, беззаконня. Ти пишеш, що треба “оволодіти почуттям такту і чесністю”… Добре, що ти замислюєшся над істинним значенням слова “чесність”, а от щодо такту… Можливо, було б простіше обговорити всі ці моменти вдома, а не на весь світ?! Так-так! У тому прекрасному й затишному домі, в якому ми всі живемо разом з Настусею. До речі, у дитини є житло і не одне, забезпечене люблячим татом – ремарка для підписників”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress