...

Христина Горняк, колишня дружина Володимира Остапчука, відкрила таємницю про зради у їхніх стосунках

Христина Горняк, колишня дружина телеведучого Володимира Остапчука, розкрила деталі їхньої розлуки та зрад у їхній взаємини.

Після розлучення пари з’явилися чутки, що телеведучий знайшов нову подругу ще за часів стосунків з колишньою дружиною. Однак, Христина заявила, що не мала жодних доказів зради зі сторони своїх колишніх партнерів, хоча не може підтвердити це на 100%.

Христина Горняк пояснила цю ситуацію у своєму Instagram-акаунті, відповідаючи на запитання своїх підписників у форматі «було/не було» у своїх сторіс.

Христина Горняк у своїй історії в Instagram наголосила, що ніколи не зраджувала своїм колишнім партнерам і не може сказати, чи зраджували вони їй. Вона відповідала на запитання своїх підписників, які стосувалися можливих зрад у їхніх стосунках.

Зображення: instagram.com/kristygor

Як повідомляє tsn, спочатку блогер Кирило Скачков повідомив про розлучення Володимира Остапчука та Христини Горняк. Він зауважив, що ведучий важко переживав розрив зі своєю дружиною. Проте, Остапчук швидко знайшов нове кохання та зараз перебуває у стосунках з блогеркою Катериною Полтавською.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!