Хвилююча новина від сім’ї Вілліс-Мур: Румер чекає на первістка, не дивлячись на труднощі

У родині Вілліс-Мур скоро поповнення – Румер Вілліс, старша донька голлівудських ікон Брюса Вілліса та Демі Мур, чекає на первістка від свого партнера, Дерека Річарда Томаса, фронтмена гурту Vista Kicks. Незважаючи на те, що сім’я переживає важкі часи через діагноз фронтотемпоральної деменції у Брюса, Румер розповіла, що реакція її батька на новину про її вагітність була сповнена нестримного хвилювання.

У нещодавньому інтерв’ю журналу People Румер розповіла про сердечну підтримку своєї сім’ї, особливо зіркового батька. “Мої батьки просто в захваті. Мої сестри теж на сьомому небі від щастя. Це нестримне хвилювання – привести першого онука в нашу сім’ю, особливо з огляду на те, наскільки ми згуртовані”, – поділилася вона.

Незважаючи на хворобу Брюса, Румер підтримує регулярний контакт з батьком і інформує його про перебіг своєї вагітності. Дуже приємно бачити, що сім’я зібралася разом, щоб відсвяткувати цю нову главу в їхньому житті, незважаючи на труднощі, з якими вони стикаються.

Зображення: Соцмережі Румер Вілліс

Румер також поділилася цінною порадою, яку дали їй батьки щодо материнства. “Ти нічого не можеш контролювати, ти просто повинна бути доброю до себе”, – сказала вона. Це послання красномовно свідчить про цінності сім’ї Вілліс-Мур – любов, підтримку та розуміння.

Брюс Вілліс і Демі Мур, які залишилися в добрих стосунках після розлучення, мають змішану сім’ю з п’ятьма доньками. Румер, Скаут і Таллула – діти Брюса і Демі, а Мейбл і Евелін – діти Брюса від шлюбу з Еммою Хеммінг, з якою він живе з 2009 року.

Сім’я Вілліс-Мур є натхненням для всіх нас, показуючи, що незалежно від того, які виклики кидає нам життя, ми все одно можемо об’єднатися в любові та підтримці.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress