Є п’ять таємних методик, які допоможуть вам позбавитись від паління без набирання зайвої ваги

Час від часу всі курці збираються відмовитися від куріння, але не всі знають, як це розумно зробити і уникнути повторного запалення. Фахівці вважають, що допоможуть нові звички в харчуванні.

Терапевт-дієтолог Катерина Корсєва запропонувала конкретні дії для тих, хто курить. Вона наголосила на тому, як здійснити відмову від цієї шкідливої звички, не користуючись їжею. Це можливо, якщо дотримуватися певних правил.

Згідно зі статистикою, люди, які припинили курити, можуть набрати вагу від 2 до 3 кілограмів. Слід враховувати, що організм зазнає перебудови, а метаболізм сповільнюється в період після відмови від цигарок. Друга причина дискомфорту полягає у порушенні вироблення гормонів греліну і лептину, які контролюють відчуття голоду та ситості. У цей період важливо уникати заміни однієї шкідливої звички іншою, такою як переїдання. Як знизити ризик набору ваги?

Не влаштовувати перекуси замість перекурів

Варто не тільки зменшити кількість перекусів, але також переглянути їх склад. Замість солодощів краще обрати фрукти, овочі, горіхи та нежирні йогурти. Важливо пам’ятати про поміркованість. Горіхи мають високу калорійність, тому слід їсти їх у невеликих кількостях.

Скоротити споживання швидких вуглеводів

Жорсткі обмеження в їжі можуть спричинити додатковий стрес для організму, тому важливо обмежити споживання “швидких” вуглеводів, таких як солодощі, продукти з борошна, газована вода, фаст-фуд, крохмальні овочі та макарони.

Обмежити розмір порцій

У цей складний період важливо бути уважним до кількості прийнятої їжі та спробувати скоротити раціон харчування.

Відмовитися від алкоголю

Цей звичай не тільки сприяє набору зайвої ваги, але також підсилює бажання повертатися до шкідливої звички.

Підтримка організму вітамінами

Використання вітамінних комплексів та добавок може бути корисним для регулювання почуття голоду. Наприклад, після консультації з лікарем можна приймати амінокислоти L-теанін або триптофан, які допомагають збільшити рівень серотоніну.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress