Євген Клопотенко викликає цікавість, розкривши, що має спільну колишню дівчину з Володимиром Остапчуком

Український кулінарний експерт Євген Клопотенко здивував шоумена Володимира Остапчука, розкривши, що колись вони ділили одну спільну дівчину. Під час ефіру свого шоу “Пекельні борошна з Євгеном Клопотенком”, Євген зізнався про це, але не надав подробиць. Відомо лише, що ім’я дівчини починається на букву “К”, і вже ні один з чоловіків не зустрічається з нею.

“Так от, ми з тобою маємо спільну дівчину, з якою ти колись зустрічався, а я теж з нею перебував в стосунках. Це було ще тоді, коли ми з тобою не були такими знаменитими. Ім’я дівчини починається на “К”, як Катерина, Ксенія, Коляда, але я думаю, що ти точно знаєш, хто це”, – зазначив Євген.

Володимир пізніше підтвердив, що знає, про кого говорив Євген, і додав, що в імені дівчини є чотири літери. Він не коментував подробиці своєї колишньої стосунки з цією дівчиною.

Хоча Євген не розкрив подробиць, його зізнання викликало цікавість у шанувальників обох чоловіків. Вони пишаються тим, що кухар і шоумен можуть мати спільні романтичні зв’язки з однією і тією ж людиною.

Нагадаємо, що у Володимира Остапчука було три дружини, але він знову знаходиться в шлюбі. Шоумен давній час мав відносини з Оленою Войченко, з якою одружився в 2007 році, але розлучився з нею в 2020 році. Після цього він одружився з Христиною Горняк, з якою він зіграв весілля у 2020 році, але вже у 2022 році їхнє подружнє життя закінчилося.

Нещодавно Володимир натякнув на те, що одружився втретє. Його обраною стала 22-річна журналістка Катя Полтавська, з якою він почав стосунки після другого розлучення.

“Чотири літери в імені? Все, я зрозумів”, – додав Володимир, імовірно, іронізуючи над своїм третім шлюбом, який може закінчитися так само, як і попередні. Тим не менш, ми бажаємо Володимиру і Каті щастя та міцного подружнього союзу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress