Ігор Пустовіт та Ліна Сидор розлучилися: деталі скандального розриву з блогеркою після роману з екс-дружиною

Ігор Пустовіт розійшовся зі своєю дівчиною, блогеркою Ліною Сидор, з якою створив роман після скандального розлучення зі своєю екс-дружиною Сашею Бо. Ця сумна новина вразила багатьох його прихильників, адже пара виглядала дуже щасливо разом. Пустовіт заявив, що не буде ніяких подробиць та скандалів стосовно цього розриву, але спільні фотографії вже були видалені з їхнього фотоблогу.

Цікаво, що стосунки між Ігорем та Ліною почалися восени 2021 року, коли він переживав скандальне розлучення зі своєю екс-дружиною. Тоді ж багато людей сподівалися, що нова дівчина допоможе Ігореві забути минуле і знову знайти щастя. Але, на жаль, це не сталося.

Тим часом, Ліна Сидор залишається на Сейшелах, де продовжує публікувати свої фото, тоді як Ігор повернувся до України. Сама Саша Бо, після розриву з Пустовітом, швидко знайшла нове кохання і навіть вийшла заміж. Її обранець – стоматолог Платон Тарнавський.

Незважаючи на цей нещасливий розрив, Ігор Пустовіт продовжує радувати своїх прихильників цікавими та змістовними контентом на своєму блозі. Він збирається зосередитися на роботі та пошуках нових проектів, що, безумовно, принесуть йому ще більше успіху та слави.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress