...

Імбир, м’ятний чай та ще три продукти-суперфуди можуть допомогти з головним болем

Хворобливий головний біль не завжди можна позбавитися за допомогою лікарських засобів. Варто спробувати зменшити його напад за допомогою природних продуктів та заздалегідь підготуватися до можливих приступів.

Можливо, ви навіть не уявляли, що полегшення може настати так швидко та залишитися надовго завдяки вживанню імбиру, кави, чаю, кавуна і навіть лосося. Вибирайте те, що підходить саме для вас.

Імбир

Зображення: Соціална мережа

Імбир містить речовину під назвою гінгерол, яка відома своїми протизапальними властивостями та може допомогти зменшити головний біль. Існують різні способи вживання імбиру, включаючи те, що корінь можна натерти на тертці та додати невелику кількість води, а також можна приготувати імбирний чай і додати до нього лимон та мед.

Кавун

Зображення: Соціална мережа

Лікарі твердять, що часто причиною головного болю є нестача води в організмі. Кавун — це ідеальний продукт для швидкого відновлення та збалансування рівня води в організмі. Кавун містить електроліти, зокрема калій, який допомагає регулювати баланс рідини в організмі. Крім того, як ми всі знаємо, кавун складається на 92% з води.

Кава

Зображення: Соціална мережа

Спочатку, кофеїн може бути корисним для зменшення спонтанних головних болів, які часто виникають внаслідок напруги та стресу. Крім того, наукові дослідження показали, що кофеїн може бути ефективним у лікуванні мігрені.

М’ятний чай

Зображення: Соціална мережа

М’ятний чай не тільки приносить свіжість, а й допомагає зняти пульсуючий біль. Ментол — активний інгредієнт чаю, має як знеболювальну, так і протизапальну дію. М’ятний чай також може допомогти загальному заспокоєнню.

Лосось

Зображення: Соціална мережа

Лосось — це джерело омега-3 жирних кислот, які мають корисний вплив на організм. Вони мають протизапальну дію та можуть допомогти зменшити симптоми головного болю. Дослідження, опубліковане в журналі Nutritional Neuroscience, показало, що при споживанні 2 грамів риб’ячого жиру на день можна помітно зменшити частоту та важкість головного болю.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!