Інтерес ЗМІ: Новий образ Шайло Пітт Джолі привертає увагу

Нещодавно Шайло зустрілася з одним зі своїх друзів у ресторані Erewon, розташованому в каліфорнійському студійному містечку. Хоча Шайло вже може вважати себе підлітком, вона продовжує бути об’єктом інтересу для соціальних мереж і папараці. Фотографи зловили її в новому образі: з рожевою стрижкою і яскраво пофарбованим волоссям. Ця зустріч стала не тільки можливістю насолодитися часом з подругою, але й показала Шайло з такого боку, з якого вона ніколи раніше не виходила.

Світські ЗМІ не могли залишитися осторонь такої “розкішної знахідки”. Вони швидко поширили фотографії, на яких Шайло посміхається, ділиться моментами близькості з подругою і просто насолоджується життям. На фотографіях ми бачимо її в класичній чорній графічній футболці, джинсових шортах і зручних кросівках. Рожева стрижка та кольорове волосся підкреслюють її стильне самовираження та юнацький ентузіазм.

Новий образ Шайло Пітт Джолі привертає увагу / LAPRESSE

Справжній виклик для Шайло — бути сином і донькою двох величезних голлівудських зірок, Анджеліни Джолі та Бреда Пітта. Вони разом виростили шістьох дітей до свого публічного розлучення у 2016 році. Спільний шлях, який намітили дві зірки, обіцяв бути важким, і вони не змогли його витримати. Однак вони намагаються вирішити свої розбіжності через суд, але це вже призводить до серйозних суперечок, пише marca.

Новий образ Шайло Пітт Джолі привертає увагу / LAPRESSE

Серед усіх цих суспільних і внутрішніх розбіжностей Шайло вирішила знайти свій власний унікальний шлях. У свої 17 років вона має неймовірний відсоток важливих рішень для свого життя. Від того, як вона взаємодіятиме з увагою ЗМІ та навколишнім світом, залежатиме її власна ідентичність та здатність зростати як особистість.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress