...

Інтимні фото розкривають нерозривний зв’язок між Наталією Подольською та Володимиром Пресняковим

Останні кілька місяців цифровим простором пронісся вихор спекуляцій, що натякають на можливі негаразди у священному союзі Наталії Подольської та Володимира Преснякова. Злісні перешіптування стверджують, що ця поважна владна пара тримається виключно заради своїх улюблених синів, Артемія та Івана. Примітно, що сам 55-річний Володимир мимоволі підживлює ці чутки, оскільки неодноразово з’являлися повідомлення про його кокетливі зустрічі з молодими дівчатами.

Під час цікавого випуску шоу «Голос країни», де він демонстрував свою майстерність у виконанні вічної балади «Замок дощу», Пресняков був помічений у грайливому жарті з учасницями, а саме Аліною Бахшалієвою та Христиною Яценко. У відвертому зізнанні Володимир безсоромно висловив своє бажання бути обійнятим цими молодими жінками, уподібнившись до чарівного, ласкавого цуценяти. Зухвала поведінка артиста шокувала навіть досвідченого репера Баста, який був свідком безлічі неординарних зустрічей. Баста негайно зробив Володимиру зауваження, нагадавши йому про його кохану дружину.

Наталія Подольська та Володимир Пресняков

Цікаво, що, судячи з останніх повідомлень у соціальних мережах Наталії Подольської, кокетливі витівки Володимира Преснякова не впливають на її глибокий спокій. Запальна вокалістка люб’язно поділилася в особистому мікроблозі інтимним знімком, на якому зображені пристрасні обійми між нею та її люблячим чоловіком. Мальовничий момент розгортається на зелених просторах їхнього заміського маєтку, коли вони ніжно цілуються на смарагдовій галявині.

Наталія Подольська та Володимир Пресняков

Цей зворушливий прояв любові матеріалізувався під час веселого святкування 41-го дня народження Наталії, яке відбулося 20 травня. Святкування, справжнє свято для почуттів, зібрало ціле сузір’я зірок, які насолоджувалися мелодійними підношеннями талановитого ді-джея. І Наталія, і Володимир випромінювали захоплення протягом усього свята, занурюючись у веселість і гуляння. Проникливий фотограф вхопив калейдоскоп чарівних миттєвостей, увічнивши суть їхнього кохання на віки вічні.

Джерело фото: instagram.com/nataliapodolskaya/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!