Ірина Сопонару, стійка зірка: Відповідаючи на критику з витонченістю

Шоу бізнес

Ірина Сопонару, видатна українська акторка та учасниця відомої творчої студії “Жіночий Квартал”, не чужа у світі слави та обожнювання. Маючи значну кількість підписників (понад 380 тисяч) в Instagram, її шанувальники з нетерпінням чекають на кожну нову фотографію та оновлення від улюбленої знаменитості. Однак нещодавно один коментар привернув увагу Ірини, змусивши її порушити звичне мовчання і відповісти так, щоб продемонструвати свою стійкість і клас.

У нещодавньому дописі в Instagram Ірина поділилася приголомшливою світлиною, на якій вона позує на тлі водойми в елегантній прозорій сукні. Хоча фотографія викликала зливу компліментів, один коментар зачепив за живе. Користувач стверджував, що раніше Ірина була більш привабливою під час участі в “Дизель Шоу”, що викликало у неї подив і деяке роздратування.

Ірина Сопонару, постійна зірка
Ірина Сопонару, постійна зірка / instagram.com/irinasoponaru/

Відома своєю витонченістю та врівноваженістю, Ірина зазвичай уникає негативних коментарів. Однак несподіваний коментар змусив її відповісти на нього прямо. Її відповідь продемонструвала дотепність і врівноваженість, оскільки вона поставила нахабного коментатора на місце, пише clutch.net.ua.

“Я ціную, що ви уважно стежите за моєю подорожжю і робите свої “ноу-хау” компліменти. Твоя мати, мабуть, пишається тим, якою прекрасною людиною і “чоловіком” ти став. P.S. Щоб уточнити, я ніколи не брала участі в “Дизель Шоу”

– відповіла Ірина.
Скріншот / instagram.com
Скріншот / instagram.com

Рішення Ірини відповісти продемонструвало її силу і впевненість у собі перед обличчям критики. Граціозно відстоюючи себе, вона служить натхненням для своїх шанувальників і прихильників, заохочуючи їх прийняти власну стійкість і піднятися над негативом.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress