Йосип Пригожин перебуває під крапельницею: втратив свою пильність

Йосип Пригожин – одна з тих зірок російського шоу-бізнесу, які радо діляться деталями про своє життя. Останнім часом його дружина часто скаржиться на погане самопочуття через “дивний вірус”, який заразив всю їх сім’ю.

Валерія повідомила, що на певний час втратила голос, але, на щастя, вона одужала. З іншого боку, Йосип страждає від частих захворювань, про що він згадав у своєму особистому блозі.

Виявилося, що Пригожин знову стикнувся з COVID-19, проте на цей раз він заразився небезпечним штамом під назвою “Кракен”. Тому медичний персонал негайно встановив чоловікові крапельницю.

“Будьте уважні та не втрачайте пильності. Здавалося мені, що COVID вже покинув нас, але на жаль, він ще тут з нами. Дякуємо нашим медичним працівникам”, – так Валерія наводять у російських ЗМІ.

Можливо, в російському шоу-бізнесі розпочалася масова епідемія. Кілька днів тому 42-річний Стас П’єха повідомив про свою госпіталізацію з ковідом. За його словами, “ніхто не помер”, але він все ж таки буде перебувати під наглядом лікарів кілька днів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress