Юлія Саніна на обкладинці The Times: Мистецтво не може бути “поза війною і політикою”

Юлія Саніна, відома фронтвумен українського гурту The Hardkiss, нещодавно з’явилася на обкладинці авторитетного британського видання The Times. Газета запросила співачку на інтерв’ю перед пісенним конкурсом “Євробачення-2023”, де цього року вона представлятиме Україну як одна з чотирьох ведучих.

У своєму інтерв’ю Юлія не тільки розповіла про підготовку до шоу в Ліверпулі, але й підняла важливу тему – повномасштабне російське вторгнення в Україну. Вона пояснила, як вона продовжує займатися музикою під час війни та висловила свою позицію щодо того, чому культура і спорт не можуть бути “поза війною і політикою” і чому злочинцям не місце на Євробаченні.

Юлія Саніна в The Times. Зображення: instagram.com/the_hardkiss

На обкладинці The Times Юлія Саніна виглядає захопливо – в обтягуючій сукні, прикрашеній стразами, з яскравим макіяжем та блискучим камінням. У своїй Instagram-сторінці вона поділилася радістю з приводу обкладинки та інтерв’ю, в якому їй дали можливість висловитися щодо важливих тем.

Юлія Саніна в The Times. Зображення: instagram.com/the_hardkiss

Співачка зазначила, що коли вони були просто музикантами у Києві, але тепер вони мають дипломатичну місію. Це ще раз підкреслює важливість ролі мистецтва та культури в епоху війни та конфлікту.

Юлія Саніна – це не тільки талановита співачка та ведуча, але й активна захисниця своєї країни та позицій, які вона вважає важливими.

Юлія Саніна в The Times. Зображення: instagram.com/the_hardkiss

Нагадаємо, що Юлія Саніна стала однією з чотирьох ведучих Євробачення-2023, який цього року від України пройде у Великобританії. Як повідомляє tsn, раніше співачка розповіла про те, як вона отримала можливість вести головний пісенний конкурс Європи.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress