Юлія Висоцька опинилася в безлюдному місці: ноги затиснуті між стовбурів

Юлія Висоцька, яка втомилася від нескінченного потоку справ, вирішила відправитися на Мальдіви, щоб хоча б трохи відновити свої сили. Оскільки на початку весни вона не має достатньо енергії, щоб повністю зосередитися на своєму блозі.

Наприклад, останнє фото, яке Юлія Висоцька опублікувала на своїй сторінці, вона навіть не захотіла коментувати. Але знімок вийшов трохи жахливим: розплутане волосся жінки повністю закриває її обличчя, зробивши її невпізнанною для деяких постійних фоловерів.

Обрану телеведучою позу також здивувала деяких користувачів Інтернету. Юлія Висоцька стояла з однією ногою на задньому плані, тоді як інша, прихована у тіні, здавалася відсутньою. Таким чином, тіло Юлії, яка втратила одну з ніг, було знайдено затиснутим між стовбурами дерев, які пізніше будуть міжкімнатними дверима в одному з елітних готелів архіпелагу.

Натомість, звернули увагу на наполегливість Юлії Висоцької у досягненні бажаної фігури, за що їй висловлювали похвалу: незважаючи на те, що їй вже 49, вона має підтягнутішу фігуру, ніж деякі студентки. Її стройні засмаглі ноги та підкачані литки отримали багато компліментів.

“Ваші ноги виглядають дивовижно”, “Ваші щиколотки дуже красиві”, “Ви дійсно у чудовій формі” – такі компліменти постійно надходять на адресу Юлії Висоцької.

Проте, під публікацією були не тільки приємні коментарі. Юліїн блог також використовувався для поширення новин.

Повідомлення на стіні Юлії Висоцької можуть викликати сильні емоції: “Будь ласка, ставте лайк посту на моїй сторінці”, “Ми – притулок для тварин, і ми прохаємо про вашу допомогу та підтримку будь-якого роду”, “У нашій родині немає грошей, ситуація безнадійна. Прошу вас, допоможіть, будь ласка”, “Ми – притулок, і у нас дуже погана ситуація. Їжа закінчується”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress