Юрій Ткач розповідає про перше кохання та сімейне щастя: плани на народження другої дитини

Юрій Ткач, популярна зірка “Кварталу 95”, нещодавно розповів про своє особисте життя в інтерв’ю програмі “ЖВЛ”. Актор поділився історією свого першого кохання і тим, як він думав, що ніколи більше не знайде кохання після їх розставання.

Ткач розповів, що зі своїм першим коханням він був разом шість років, але їхні стосунки не склалися, і він залишився з розбитим серцем, пише ТСН. Цей досвід залишив глибокий слід у його душі, і він відчував, що ніколи не зустріне когось, кого зможе полюбити так само сильно, як своє перше кохання. Однак через вісім років Ткач зустрів свою дружину Вікторію, яка все змінила.

Ткач поділився, що закохався у Вікторію з першого погляду і знав, що вона – та сама, яка йому потрібна. Він описав почуття кохання як щось, що поглинає тебе, коли ти не можеш перестати думати про людину, і ти просто хочеш бути поруч з нею весь час. Ткач і Вікторія щасливо одружені вже дев’ять років і зараз є гордими батьками 8-річної доньки Єлизавети.

Але, схоже, сім’я пари може зростати, оскільки Ткач оголосив, що вони планують народити ще одну дитину. Ткач зізнався, що вони з дружиною вже працюють над цим і сподіваються на краще.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress