Юрій Ткач закликає до розуміння та помсти за дітей, яких знищує російська армія

Юрій Ткач із команди “Квартал 95” звернувся до президента Росії та всіх росіян зі зворушливим зверненням щодо помсти дітей, яких знищує російська армія.

Відомий український гуморист та актор показав світлину, на якій зображено ракету, що впала на українську землю, на дитячий майданчик. За щастя, боєприпас не вибухнув, але ця ситуація демонструє безжальність та жорстокість російської агресії, яка руйнує дитинство та життя маленьких українців.

У своєму пості на соціальній мережі Instagram, Юрій Ткач закликав росіян трошки зачекати на помсту, яку дадуть їм діти України. На його думку, наша країна мусить розмінувати безліч подібних місць після перемоги над окупантами, оскільки рашисти буквально засіяли нашу землю вибухонебезпечними предметами.

Юрій Ткач закликав до справедливості

Юрій Ткач закликав до справедливості та розуміння того, що відповідальність за жорстокість та біль, завданий українському народу, несуть ті, хто злочинно вторгся на нашу землю. У коментарях під його дописом українці висловлюють бажання, щоб Росія зазнала заслуженої кари та закрити кордони з цією країною назавжди.

Юрій Ткач продемонстрував свою відданість та любов до своєї країни та закликав всіх до об’єднання та підтримки України в цьому складному часі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress