Кайлі Дженнер у відвертій мереживній сукні в басейні задає жару на знімках

Засновниця власного косметичного бренду розслаблялася в басейні під час рекламної кампанії, знявшись у чорній сукні з глибоким вирізом та в іншому одязі в тон.

У понеділок 6 березня, Dolce & Gabbana випустили нову рекламну кампанію для своїх окулярів, в якій з’явилася Кайлі Дженнер. 25-річна бізнесвумен, яка є обличчям власного бренду Kylie Cosmetics, знялася у промо-ролику та кліпі, демонструючи декілька окулярів всесвітньо відомої фірми, під час відпочинку біля басейну.

Під час фотосесії Кайлі вдягнула чорне плаття з глибоким вирізом, яке поєднала з відповідними рукавичками та туфлями на високих підборах, що підкреслювали колір її одягу.

Кайлі Дженнер рекламує окуляри для світового бренду. Зображення: Dolce & Gabbana/Instagram

Хоч Кайлі вже брала участь у рекламних кампаніях в минулому, вона вже давно є обличчям свого власного б’юті-бренду. Вона написала, що нові продукти її бренду з’являться надзвичайно швидко.

У раніше наданому інтерв’ю журналу Harper’s Bazaar, соціальна медіа-зірка заявила, що не може уявити себе в ролі керівника косметичної компанії, оскільки не вважала це можливим для себе і не розглядала таку роботу як свою можливу кар’єрну траєкторію.

Кайлі Дженнер рекламує окуляри для світового бренду. Зображення: Dolce & Gabbana/Instagram

Вона зазначила, що завжди любила макіяж, мріяла дивитися навчальні відео, гралася з власним макіяжем або маминим та була захоплена помадою.

Минулого місяця Кайлі вразила своїх прихильників оновленням у соціальних мережах, коли вона показала свою красу на нових фотографіях.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress