Календар найбільш вдалих днів у квітні 2023 року

Давайте розглянемо, на що можна чекати у квітні та як до цього підготуватися. Зазирнувши в місячний календар на квітень 2023 року, ми можемо дізнатися, які дні будуть найбільш продуктивними та успішними, а також на яких днях необхідно бути обережними.

З 1 по 5 квітня. Фаза зростаючого Місяця

У цей період, з 1 по 5 квітня, можна сміливо розпочинати нові справи, оскільки це, мабуть, найсприятливіший час для цього. Зустрічі та складні питання можуть вирішуватися легко і без зайвого напруження. Якщо ви мріяли про романтичні стосунки, то знайте, що цей період також підходить для знайомств з представниками протилежної статі. Фаза зростаючої Місячної гармонії може бути часом тривалих романтичних стосунків. Також це чудовий час для творчості, готування на кухні та реалізації креативних проєктів.

6 квітня. Повний місяць

Сьогодні краще провести день вдома, приділивши увагу своїм близьким та рідним. Або вирушити на невимушену прогулянку в парк, можна обрати й ліс. Не варто розпочинати довгу подорож, змінювати місце роботи чи обмірковувати нові проєкти. Відпочинок у спа-центрі чи термах, все, що пов’язано з водними процедурами, додасть вам енергії. Однак краще відкласти шопінг на інший день.

7 – 19 квітня. Фаза Місяця, що спадає

Починаючи з п’ятниці, розпочнеться спад фази Місяця. Цього дня бажано продумати плани на вихідні та обрати цікаві місця для відвідин. Нові враження, прогулянки на природі та ароматний чай у кав’ярні не тільки піднімуть настрій, але й допоможуть зосередитися на своїх думках та почуттях. Цей період можна використати для розчищення кухні та прибирання вдома. Також варто скористатися можливістю взяти невелику паузу, подумати про майбутнє та скласти план на весняне благоустрій свого житла.

що можна чекати у квітні

20 квітня. Молодий місяць

Не пропустіть цей день, він сприятливий для розвитку креативності та розширення можливостей. Сьогодні вас особливо надихне улюблена музика, а вправи медитації, читання книг або перегляд навчальних відео принесуть безперечну користь. Заплануйте романтичний вечір і запросіть свого партнера на побачення. Час, проведений разом, може стати початком нового етапу у ваших стосунках.

21 – 30 квітня. Фаза зростаючого Місяця

Період зростаючого Місяця настав знову – час для виконання планів, які ми створювали раніше. Відчувайте потяг до нових викликів і можливостей, знайдіть час на свої улюблені заняття – почати розписувати кімнату у відчайдушному кольорі або вивчати танго. В цей час сили вас не покинуть, і ви зможете вирішити складні завдання на роботі, і ваші зусилля принесуть успіх.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress