Камалія продовжує рухатися вперед, не зважаючи на розлучення з мільярдером

Нещодавно Камалія, відома українська співачка, здивувала своїх шанувальників новиною про розлучення з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром, з яким вона перебувала в шлюбі протягом двох десятиліть. Попри те, що цей період може бути досить важким для артистки, вона не здається і не дозволяє цій ситуації перешкоджати її кар’єрі. Наповнюючи виступами своє життя, Камалія продовжує рухатися вперед і зберігати свою пристрасть до музики.

На своїй сторінці в Instagram Камалія поділилася коротким оглядом свого останнього проєкту — виступу в Київському цирку 15 квітня, у Всесвітній день цирку. Співачка візьме участь у прем’єрі “Цирковий променад”, де разом з балетною постановкою продемонструє танцювальний трек.

Попри нещодавнє розлучення, Камалія сповнена рішучості продовжувати рухатися вперед і зосередитися на своїй кар’єрі. У нещодавньому інтерв’ю вона поділилася, що музика завжди була її розрадою у важкі часи. І з її останнім проєктом стає зрозуміло, що вона не збирається збавляти обертів найближчим часом.

Варто зазначити, що розлучення Камалії з Мохаммадом Захуром стало темою для обговорення серед її шанувальників. Хоча артистка не назвала причину розриву, раніше вона повідомляла, що основним джерелом конфлікту між подружжям були розбіжності через доньку Захура від попереднього шлюбу з росіянкою. Попри це, Камалія сповнена рішучості зосередитися на позитиві та використовувати свій артистизм, щоб продовжувати рухатися вперед.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress