Камерон Діаз зачарувала знімальний майданчик своїм танцювальним номером

Кемерон Діаз танцює з радістю на знімальному майданчику, поки Джеймі Фокс знімається окремо

Індустрія розваг гуде від новин про нещодавній танцювальний номер Камерон Діаз на знімальному майданчику її майбутнього бойовика, де вона танцювала з радістю, поки її партнер Джеймі Фокс знімав свої сцени окремо.

Зображення: dailymail.co.uk

Діаз, відома акторка, відома своїм винятковим талантом і приголомшливою красою, танцювала зі своїми колегами-зірками та членами знімальної групи під час перерви у зйомках, демонструючи свою заразливу енергію та веселу вдачу. Її ентузіазм на знімальному майданчику став джерелом натхнення для решти команди, і багато хто відзначав її професіоналізм та відданість своїй справі.

Зображення: dailymail.co.uk

Як партнер Діас на екрані, Фокс також наполегливо працював на знімальному майданчику, але він взяв перерву, щоб зняти свої сцени окремо від решти акторів. Незважаючи на розлуку, Діаз і Фокс поділяють сильну хімію, яка обіцяє перетворитися на незабутню гру на великому екрані.

Як повідомляє Зображення: dailymail, майбутній бойовик є одним з найочікуваніших релізів року, і не дивно, що шанувальники з нетерпінням чекають на його вихід, адже Діаз і Фокс очолюють акторський склад.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress