Камілла вирішила змінити участь герцогинь на коронації: онуки від першого шлюбу займуть місця поважних гостей

Камілла Паркер-Боулз за прикладом чоловіка вирішила порушити ще кілька королівських традицій. Вона планує відмовитися від супроводу на церемонії коронації. Замість високопоставлених членів сім’ї в якості свити вона вибрала п’ятьох онуків-підлітків.

У королеви-консорта від першого шлюбу з Ендрю Паркер-Боулзом двоє дітей. Після весілля з королем Карлом III, її онуки, Лола, Еліза, Фредді, Луї і Гас, не були на очах у британської преси. Але тепер, бабуся планує залучити їх до королівських справ.

За традицією на коронації королеву супроводжують кілька герцогинь. Дружина Карла ухвалила рішення, що в найсакральніший момент церемонії – на етапі помазання святим єлеєм – її балдахін триматимуть онуки.

“Королева-консорт сказала, що не хоче герцогинь. Вона хотіла б, щоб це були її онуки. Це важливе рішення, з огляду на той факт, що онуки Камілли були значною мірою захищені від уваги протягом багатьох років”, – заявило джерело, близьке до королівської сім’ї.

Таким чином, підростаюче покоління зіграє вирішальну роль на майбутньому великому святі. Експерти стверджують, що монархія намагається показати, що йде в ногу з часом, а діти, які не мають титулів, – уже не перешкода.

Настільки радикальні відступи від традицій викликають у підданих дедалі більше запитань. Залишається сподіватися, що коронація пройде гладко, і навіть потенційна присутність Меган і Гаррі не затьмарить церемонію.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress