Катерина Реп’яхова зробила важливе зізнання про свій діагноз: що важливого дізнатися

Катерина Реп’яхова, молода дружина українського музиканта Віктора Павліка, нещодавно зробила несподіване зізнання на своїй сторінці в Instagram. Популярна блогерка розповіла, що у неї діагностували фіброаденому молочної залози, і вона звернулася за медичною допомогою, щоб спостерігати за перебігом хвороби.

Протягом багатьох років Катерина тримала свій діагноз у таємниці, але вирішила поділитися своєю історією зі своїми підписниками, сподіваючись підвищити обізнаність про важливість раннього виявлення та лікування.

Попри шок від діагнозу, Катерина залишається позитивно налаштованою і продовжує ділитися своїм життям зі своєю відданою аудиторією. Нещодавно вона зробила пластику носа, щоб виправити давню проблему з кінчиком носа, і планує зробити операцію з підтяжки грудей після народження другої дитини.

Як молода блогерка, Катерина здобула значну кількість прихильників у соціальних мережах завдяки своєму цікавому контенту та готовності ділитися особистим досвідом. Її сміливість у розповіді про свій діагноз, безсумнівно, надихає інших на те, щоб надавати пріоритет своєму здоров’ю та звертатися за медичною допомогою, коли це необхідно.

Джерело фото: instagram.com/repyahovakate/

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress