Катерина Репяхова про різницю у віці зі своїм чоловіком: “Вік не заважає будувати міцні відносини”

Катерина Репяхова, дружина відомого музиканта Віктора Павліка, відверто розповіла про свій стосунок зі своїм чоловіком і прокоментувала критику, що часто зустрічається щодо їхньої великої різниці у віці.

Подружжя, яке має 28-річну різницю у віці, здобуло значну популярність в соціальних мережах. Проте, багато людей висловлювали свої сумніви стосовно стійкості їхнього стосунку через таку значну вікову різницю.

У своєму останньому інтерв’ю, Катерина Репяхова заявила, що вона і її чоловік знаходяться в щасливому шлюбі, і ніякі різниці віку не заважають їм будувати довготривалий та міцний відносини.

“Знайти свою людину – велике щастя. Я щаслива зі своїм чоловіком. У нас немає жодних питань у житті, де б заважала наша різниця у віці”, – сказала вона.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Крім того, Катерина Репяхова розповіла, що планує весілля, але воно відбудеться після того, як її чоловік переможе на конкурсі, у якому він бере участь.

Таким чином, Катерина Репяхова зробила висновок, що вік не має значення, коли мова йде про справжнє кохання. Як повідомляє 24tv, вона надихає інших на те, щоб шукати щастя, незалежно від того, скільки років ви маєте.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress