Казки герцогині: найбезглуздіша брехня, на якій знову впіймали Меган Маркл

Меган, герцогиня Сассекська, знову потрапила у центр уваги через невідповідності її громадських заяв дійсності. На цей раз її звинуватили в тому, що вона порушила свою колишню посаду в закритому блозі The Tig.

Після того, як стосунки Герцогині Сассекської з принцом Гаррі стали відомими громадськості, вона закрила свій проект The Tig, де ділилася своїми думками про моду, здоровий спосіб життя та особисті спостереження. Однак, цитати з її записів все ще поширюються в мережі. Недавно шанувальники королівської сім’ї звернули увагу на один з таких записів, що датується 2014 роком, і звинуватили Сасекську у брехні.

У пості герцогиня розповідає про весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон і звертає увагу на те, що багато жінок зберігають у своїй уяві фантазію про те, що стати принцесою – це щось надзвичайне. Вона наводить приклади розкішності та урочистостей, які оточували королівське весілля, та зауважує, що багато людей не можуть відірватися від розмов про Кейт як про ідеальну принцесу.

Сам по собі текст достатньо нейтральний, і ймовірно не спричинив би бурхливих реакцій, якби не наступні висловлювання Меган. Через три роки після написання цієї нотатки, незадовго перед весіллям з принцом Гаррі, актриса заявила, що практично нічого не знала про королівську родину Великої Британії до того, як познайомилася зі своїм нареченим. У 2020 році, під час скандального інтерв’ю з Опрою Вінфрі, герцогиня також заявила, що не проводила жодних досліджень про те, що означає вступ до королівської родини, і ніколи не шукала інформацію про свого чоловіка в Інтернеті.

Слова подружжя, яке легко спростовує цей пост, були підтверджені самим принцем Гаррі в його недавно випущених мемуарах “Запасний”. Він стверджує, що до їх першої зустрічі Меган “майже нічого не знала про його родичів” і “напевно не шукала” жодної інформації про Британську королівську сім’ю.

Однак експерти королівського двору вважають, що твердження Меган про “незнання” королівської родини не має жодного ґрунтування. За їх словами, це є повністю неправдивою інформацією. Зокрема, є свідчення про те, що Меган вже в юності була зацікавлена в королівських особах. Її фотографію, зроблену біля Букінгемського палацу, коли їй було 15 років, підтверджує її захоплення цією темою. Також її колишня найкраща подруга згадує, що Меган володіла книгою про принцесу Діану, коли вони були юними. Ці свідчення ніби спростовують твердження Меган про те, що вона мало знала про королівську родину та не вивчала Гаррі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress