...

Кейт Босворт та Джастін Лонг оголосили про заручини: кохання зійшло з екрану до реального життя

Кейт Босворт та Джастін Лонг — заручені, про це пара оголосила у вівторок на своїх Instagram-акаунтах. Лонг опублікував фотографію з обручкою на пальці та написав, що він щасливий мати таку чудову партнерку. Як повідомляє cnn, у своєму дописі, Босворт зазначила, що вона вдячна за те, що має Лонга у своєму житті.

Ця пара стала ближче під час зйомок комедійного фільму жахів «Дім темряви» у 2021 році. А їхні романтичні стосунки почались у квітні 2022 року, коли їх сфотографували разом на Гаваях. Босворт і Лонг ділились моментами свого кохання на своїх соціальних мережах, а плітки про їх заручини з’явились минулого місяця, коли Босворт була помічена з обручкою на безіменному пальці на вечірці з нагоди вручення премії «Оскар».

Джастін Лонг і Кейт Босворт на вечірці з нагоди вручення премії «Оскар» 2023 Vanity Fair минулого місяця в Беверлі-Гіллз, Каліфорнія.

Босворт розповіла про пропозицію Лонга на його каналі «Життя коротке». Вона назвала її найромантичнішою, найлюбовнішою та найчеснішою, яку вона коли-небудь чула.

Це заручення прийшло після того, як Босворт оголосила про розрив із колишнім чоловіком, Майклом Полішем, у серпні 2021 року після десяти років спільного життя.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!