Кейт Міддлтон відчула сором за свій візит до клініки, де вона намагалася приготувати млинці для літніх людей

Під час вівторкового візиту до будинку престарілих на Масляну, принцеса Уельська опинилася в курйозній ситуації, коли намагалася перевернути млинець.

За даними видання The Daily Mail, Кейт Міддлтон, 41-річна герцогиня Кембриджська, яка на минулому тижні разом з принцом Вільямом відвідала церемонію нагородження BAFTA в Лондоні, прибула сьогодні вранці до будинку престарілих Оксфорд-хаус у місті Слау і була помічена з посмішкою на обличчі.

Під час майстер-класу з приготування млинців, організованого в закладі, Кейт висловила бажання навчитися правильно готувати цю страву, щоб порадувати своїх дітей, які часто просять їх. “Мої млинці завжди прилипають до сковороди, або ж закінчуються на стелі чи підлозі. Що стосується перших, то завжди вони виходять грудкою”, – пояснила герцогиня.

Кейт налила млинцеве тісто на сковорідку і почала колупати сирну масу спеціальною лопаткою. “Тут я часто помиляюся, завжди намагаюся їх повернути занадто швидко”, – пояснила вона.

«Можливо, тепер мої діти не захочуть, щоб я пекла з ними млинці, коли вони повертаються зі школи», — пожартувала Кейт.

Коли Кейт знову спробувала перевернути млинець, він вирішив не здаватися і міцно прилип до сковороди. В результаті виходить зім’ята млинцева маса, розмазана на тарілці.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress