...

Кеті Прайс робить інтимне татуювання: поповнюючи величезну колекцію

Кеті Прайс поповнила свою велику колекцію татуювань під час останньої розкішної відпустки за кордоном. Колишня гламурна модель, 44-річна Кеті, продовжує трансформувати свою зовнішність і вкривати своє маленьке тіло різноманітними витворами боді-арту, і нещодавно зробила нове татуювання на дуже інтимній ділянці тіла.

Кеті, яка на початку цього тижня боролася зі своїми новими грудьми в басейні в Таїланді, додала до унікального татуювання на животі ще й новий дизайн, що спускається аж до лобка. Мати п’ятьох дітей сяяла, коли в понеділок ввечері, під час сімейного відпочинку в країні Південно-Східної Азії, разом із дев’ятирічним сином Джетом зайшла до тату-салону, де робили татуювання.

Кеті наздогнала Гарві, коли робила своє останнє татуювання

Кеті відволіклася від болю від татуювання внизу живота, насолоджуючись чатом по FaceTime зі своїм старшим сином Харві, який живе в будинку-інтернаті в Англії. Останнє татуювання зірки «Я — знаменитість… Заберіть мене звідси!» з’явилося в той час, коли її наречений Карл Вудс зробив собі новий витвір боді-арту — вражаючий портрет, який дуже схожий на Кеті.

Колишня зірка «Острова кохання» Карл представив у вівторок своє третє татуювання, присвячене його мінливому нареченому, зроблене за подобою Кеті, яка робить грубий жест. На татуюванні зображена жінка, схожа на 44-річну матір п’ятьох дітей, яка тримає середній палець піднятим догори.

Кеті наздогнала Гарві, коли робила своє останнє татуювання

Минулого тижня 34-річний Карл додав нове татуювання до свого вже сильно татуйованого тіла, згідно зі знімками, завантаженими студією в Глостері. На татуюванні зображена жінка, схожа на 44-річну матір п’ятьох дітей, з піднятим догори середнім пальцем. На фотографіях видно, як Карл лежить, а чоловік робить татуювання на його грудях, а на другому — як він стоїть і демонструє готове татуювання.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!