Кеті Прайс вражає шанувальників новим татуюванням, але останній її допис у Instagram здивував багатьох

Останній допис Кеті Прайс в Інстаграмі змусив шанувальників здивуватися

Кеті Прайс, відома знаменитість і мати п’ятьох дітей, нещодавно опублікувала в Instagram фотографію, на якій вона зображена разом зі своєю молодшою донькою Банні. На світлині дует матері та доньки обіймаються під сонцем, обидві широко посміхаються на камеру, пише thesun.

Однак шанувальники швидко помітили щось дивне на фото – останнього татуювання на коліні Кеті ніде не було видно. Підписники почали сумніватися в автентичності фото, багато хто припускав, що це старе зображення.

Кеті поділилася милим знімком із Зайчиком – але шанувальники звернули увагу на щось дивне. Зображення: Instagram

Кеті лише нещодавно зробила нове татуювання під час своєї відпустки в Таїланді на початку цього року, яке простягнулося від стегна до гомілки. Вона з гордістю продемонструвала своїм шанувальникам готовий витвір мистецтва, що має приголомшливий дизайн, натхненний коштовним камінням.

Вона поповнила свою велику колекцію татуювань під час нещодавньої відпустки в Таїланді. Зображення: Instagram

Окрім цього, Кеті також відома своєю вражаючою колекцією татуювань, яка включає великого єдинорога впоперек її живота, коня на руці та два татуювання на стегні з зображенням птахів.

Хоча шанувальники продовжують сперечатися щодо автентичності останнього фото, воно залишається милою миттю, яку розділили мати та донька, закарбувавши дорогоцінний спогад у часі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress