Кіану Рівз повертається до ролі Джона Віка через десять років після виходу фільму

Шоу бізнес

Кіану Рівз відкриває завісу таємниці, чому він повертається до “Джона Віка” під час прем’єри четвертої частини фільму в Лондоні напередодні виходу на екрани кінотеатрів 24 березня.

Кіану Рівз поділився однією з причин, чому він не може піти від персонажа Джона Вікса напередодні виходу четвертої частини фільма. Рівз, який повертається до своєї ролі у фільмі “Джон Вік: Розділ 4”, зізнається, що це через почуття гумору головного героя, до якого він полюбив ще з часів першого кастингу, який відбувся десять років тому.

Виступаючи на лондонській прем’єрі фільму “Джон Вік: Розділ 4” в Metro, Рівз сказав: “Я дуже стараюся, але з Джоном треба старатися трохи більше”.

Він додав: “Мені подобається його гумор, мені подобається його воля, мені подобається його горе, і мені дуже цікаво грати його в цих фільмах, ці фільми дуже веселі”. Він також визнає, що персонаж Джона все ще кидає йому виклик, незважаючи на те, що він грає цю роль вже вчетверте.

Як повідомляє mirror, він зізнається, що майбутня частина була “одним з найскладніших фільмів, які йому коли-небудь доводилося знімати, а при тривалості у дві години 49 хвилин – ще й найдовшим.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress