...

Кохання пари таке сильне! Брюс Вілліс поцілував свою дружину Емму Хемінг у зворушливому відео

Емма Гемінг Вілліс, дружина актора Брюса Вілліса, відсвяткувала у вівторок 14-ту річницю їхнього весілля, поділившись в Instagram зворушливим відео з церемонії поновлення шлюбу на 10-ту річницю у 2019 році.

На відео їхні дві доньки були дівчатами з квітами, а доньки Брюса разом з Демі Мур, Скаут і Румер співали та грали на гітарі на церемонії. Церемонію провів Стівен Ідс, а Демі зняла відео, яким Емма поділилася у вівторок.

У своєму пості в Instagram Емма розповіла про важливість святкувати з сім’єю та друзями і використовувати кожну можливість для об’єднання.

«Це ті моменти і прекрасні спогади, які ми зберігаємо на все життя. І ми повинні зберегти ці спогади для тих, хто не зможе цього зробити», — написала вона у своєму зворушливому пості.

Емма подякувала всім, хто зробив їхню церемонію поновлення шлюбу такою особливою, включаючи дочок Брюса і відеооператора, співаків і дівчат з квітами. Вона також подякувала їхнім сім’ям і друзям за те, що вони завжди були поруч, позначивши Талулу Вілліс, Зоріну Хемінг і Роберта Крафта і вигукнувши: «Бет, Девід і Софія».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!