Колін Фаррелл розірвав стосунки зі своєю дівчиною Келлі Макнамарою

За повідомленням джерел, Колін Фаррелл розірвав відносини зі своєю дівчиною Келлі Макнамарою, з якою він зустрічався протягом п’яти років. Проте, вважається, що їхнє розлучення сталося через щільний робочий графік актора.

За повідомленням, 46-річний актор Колін Фаррелл та його дівчина Келлі Макнамара, з якою він перебував у стосунках протягом п’яти років, розійшлися через напружений графік Фаррелла. За звісткою, голлівудський зірка протягом місяців займався своїми робочими проектами, що призвело до віддалення пари один від одного.

За свій хіт 2022 року “Баньши з Інішеріна”, Колін отримав дві нагороди – “Оскар” і “Золотий глобус” – із насиченого сезону нагород. Однак, як повідомляє The Sun, Колін і його партнерка пішли різними шляхами через пріоритети Коліна в роботі.

“Колін є людиною моменту в кіно завдяки своїй ролі в “Банши з Інішеріна”, – повідомило джерело.

У розколі винен напружений голлівудський графік Коліна Фаррелла. Зображення: GETTY

Він присвятив місяці своєї роботи над фільмом і свіжим блокбастером про Бетмена, в якому він зіграв Penguin. Графік Коліна негативно вплинув на його стосунки з Келлі, і вони тихо розійшлися. Не існує жодних негативних почуттів між ними, але підтримувати романтичні стосунки стає складним, коли робочий графік настільки напружений.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress