Колишній чоловік Ані Лорак зв’язав себе шлюбними узами з талановитим візажистом

Шоу бізнес

У 2009 році відома співачка Ані Лорак поєднала себе узами шлюбу з поважним бізнесменом Муратом Налчаджиоглу. Однак після десяти років спільного життя їхні стосунки розпалися. Нещодавно у соціальних мережах Налчаджиоглу поділився фрагментами з дня свого весілля.

Радісна подія розгорнулася в сімейному колі колишнього чоловіка, оскільки бізнесмен розпочав нову главу свого життя. Цього разу серце привело його в обійми Лілії, талановитої візажистки. Очевидно, що колишній наглядач відомого художника дуже радий своїй новій партнерці. Він безстрашно публікує фото з їхньої виїзної церемонії реєстрації та ніжно звертається до своєї коханої, тепер уже дружини.

Колишній чоловік Ані Лорак зв’язав себе шлюбними узами

Під променистим сонячним світлом молодята офіційно оформили свій зв’язок на відкритому повітрі. Наречена, вбрана в розкішну білосніжну сукню з довгим шлейфом, продемонструвала свою елегантність з відкритими плечима і зі смаком зробленим декольте. Попереду неї йшли дві молоді дівчини, які ніжно розсипали пелюстки троянд по смарагдовій галявині.

Колишній чоловік Ані Лорак зв’язав себе шлюбними узами

Лілія обрала елегантну зачіску, підкреслену декоративною шпилькою, відмовившись від традиційної фати. Бізнесмен доповнив образ зухвалим синім костюмом і білою сорочкою, випромінюючи вишуканість.

Колишній чоловік Ані Лорак зв’язав себе шлюбними узами

Налчаджиоглу негайно поділився зі своїми підписниками знімками з дня весілля. Користувачі мережі миттєво збіглися, щоб привітати пару з їхнім союзом. Повідомлення на кшталт “Нехай щастя буде вашим! Ви приголомшлива пара”, “З нетерпінням чекаю на майбутні поповнення”, “Ура! Вітаю з одруженням. Я вболівала за вас!” і “Бережіть один одного”, – посипалися від відданих шанувальників.

Нагадаємо, Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу обмінялися обітницями в серпні 2009 року, а через два роки у них з’явилася на світ дочка Софія. Хрещеним батьком доньки шанованої співачки став відомий Філіп Кіркоров, а роль хрещеної матері взяла на себе Ірина Бережна, депутат Верховної Ради.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress