Колишня дружина розкатала Гаріка Харламова по асфальту: Асмус жорстко помстилася

Багатьох шокувала новина про розлучення Гаріка Харламова та Крістіни Асмус у 2020 році, але до цього дня причини їхньої розлуки залишаються невідомими. Також викликає диво те, що вони вже давно розлучені, але все ще проживають під одним дахом.

Натомість, хоч Гарік зустрів нову кохану та зосереджує свої емоції на ній, Крістіна ще не може змиритися з розлукою. Вона використовує будь-яку нагоду, щоб підштовхнути колишнього партнера.

Деякі з фотографій, які Крістіна Асмус публікує, містять елементи еротики, але ще більше фото є критичними. Остання публікація актриси поєднала обидві її пристрасті: колишня дружина Гаріка Харламова опублікувала фото себе в купальнику та з виразом обличчя, який привертає увагу.

У своєму описі до фотографії, Крістіна Асмус додала більше 20 хештегів (ключових слів), замість звичайного підпису. Її мета полягала в тому, щоб передбачити можливу реакцію її підписників на знімки, тому вона використовувала фрази та слова, які могли би викликати критику.

Проте, прихильники колишньої дружини Гаріка Харламова оцінили її творчий потяг та підтримали знімки. Дехто навіть запідозрив, що Крістіна Асмус хотіла помститися колишньому партнеру за їх розлучення, опублікувавши такі викликливі фотографії.

Деякі користувачі висловили свою підтримку Крістіні Асмус і залишили позитивні коментарі під її фотографією. Наприклад, один з них написав “Харламов нехай прокльоняє себе за те, що втратив таку красу”, інший коментував “Ти прекрасна, богиня! Кожен пальчик цілував би твої ідеальні ніжки”. Однак, не всі користувачі були задоволені з такими викликливими знімками і відмовлялись висловлювати будь-яку підтримку.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress