Колишня кохана принца Гаррі Крессида Бонас розтопила серця рідкісним фото

Крессіда Бонас вразила своїх підписників серією відвертих знімків, що включали в себе фотографії з її маленьким сином та на честь дня народження улюбленого песика.

Актриса, яка колись мала роман з принцем Гаррі, відзначила день народження своєї улюбленої собаки, поділившись милозвучними словами про своє особисте життя: “Вітаю мою маленьку сосисочку з її днем народження! Вона завжди поруч зі мною та принесла безмежну кількість радості в наше життя”.

Наприкінці фотосесії її підписники побачили, що Крессида була справжньою матір’ю, яка пригорнулася до сплячого малюка Вілбура та його крихітного песика.

Крессида Бонас з маленьким сином і домашнім песиком

У публікації зустрічаються багато зворушливих повідомлень. Один з коментарів звучав так: “Яка ж чудова фотографія, ох і миле зображення з дитиною та собакою. Зичу щасливого дня народження, маленький пухнастик!”. Інші коментарі виражали подив і захоплення: “Неймовірна милість, ця фотографія просто перевершує всі очікування”, “Така надзвичайна краса, що важко знайти слова”, “Неймовірно прекрасна, це найкращий знімок з дитиною, який я коли-небудь бачив”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress