Коли казка руйнується: Невідомі подробиці розлучення Анни Трінчер та Олександра Волошина

Зірки

Популярна блогерка Анна Трінчер та її чоловік Олександр Волошин нещодавно оголосили про розлучення, що стало справжньою несподіванкою для шанувальників пари.

Хоча Анна та Олександр одружилися лише минулого року, за словами Трінчер, проблеми в їхніх стосунках почалися ще пів року тому. Останні три місяці вона просто терпіла, сподіваючись, що все налагодиться. Однак Волошин врешті-решт вирішив розлучитися з нею, тому що, за його словами, він більше не міг робити їй боляче.

У своєму Instagram Анна зізналася, що повинна була взяти себе в руки та розірвати стосунки раніше. Олександр розповів, що намагався врятувати шлюб, але всі спроби були марними та почуття, які спочатку їх об’єднували, згасли.

Розлучення Анни Трінчер та Олександра Волошина / Фото: instagram.com/annatrincher_official

Попри розлучення, Анна та Олександр підкреслили, що залишаються дорослими людьми та не мають один до одного жодних претензій. Головне, що вони обоє щасливі, хоч і в розлуці.

Ця несподівана новина шокувала всіх, адже пара виглядала щасливою і закоханою. Однак, як бачимо, все може змінитися за лічені місяці. Будемо сподіватися, що та Анна, і Олександр зможуть оговтатися від розриву і знайти своє щастя.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress