Комік Максим Галкін висміяв інцидент з дронами: “Над нашим замком літали дрони”

Шоу бізнес

Талановитий комік Максим Галкін, який активно виступає проти війни Росії в Україні, зухвало відреагував на нещодавні атаки безпілотників у Москві та околицях. З притаманним йому почуттям гумору Галкін зазначив, що безпілотники пролетіли навіть над їхнім замком у мирному селі Грязі, де він живе з дружиною Аллою Пугачовою.

Під час нещодавнього концерту Галкін поділився своїм баченням ситуації в Росії та запевнив публіку, що його будинок залишився неушкодженим. Він жартівливо пояснив цей щасливий результат “доброю аурою” замку.

“Власне тому я і розпочав будівництво замку. Безпілотні апарати літали прямо над ним, але ніжно обминали його – це, мабуть, вплив позитивної енергетики! Виходить, це схоже на магію”, – з гумором прокоментував Галкін, повідомляють джерела.

Крім того, комік прокоментував їхнє з Пугачовою рішення покинути Росію. Подружжя разом з дітьми вже понад рік проживає в Ізраїлі. Старша дочка Пугачової, співачка Крістіна Орбакайте, також переїхала, але до США.

“Коли я вирішувала, куди переїхати на постійне місце проживання, у мене було два варіанти. Або супроводжувати маму в Ізраїль, або їхати в Америку, де у старшої дочки чудова нерухомість”, – жартома поділився Галкін.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress