Компанія T-Mobile оголосила, що купує у актора Райана Рейнольдса компанію Mint Mobile

15 березня T-Mobile оголосив про укладення бізнес-угоди на придбання компанії Ka’ena та її дочірніх компаній і брендів, включаючи передоплачену бездротову організацію Mint Mobile, якою володіє актор Райан Рейнольдс. У оголошенні актор не зміг утриматися від жартів і пожартував над своєю матір’ю.

“У прес-релізі було оголошено, що Mint Mobile – це одна з найкращих пропозицій у сфері бездротового зв’язку, а сьогоднішня новина ще більше розширила можливості для клієнтів компанії”, – зазначив співрозмовник. “Команда Mint дуже вдячна T-Mobile за те, що вони вирішили піти на зустріч нашим клієнтам та запропонували їм щось ще краще. Ми переконані, що висока якість їхньої мережі 5G дозволить нам забезпечити кращу стратегічну відповідність, ніж навички гри в маджонг мами одного з наших працівників. Ми дуже горді нашою командою та очікуємо з нетерпінням майбутніх досягнень”.

Безумовно, гумористичні жартівливі висловлювання від Райана не є щось несподіваним для його прихильників. Його підписники вже мали змогу спостерігати за тим, як він розважався над своєю дружиною Блейк Лайвлі та другом Г’ю Джекманом в мережі Інтернет.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress