Композитор Константин Меладзе розпродав свій каталог пісень: нові можливості та складнощі, що чекають зірок

Константин Меладзе – великий композитор і продюсер, який відомий своїми хітами для групи “ВІА Гра” та Віри Брежнєвої. Однак, незважаючи на його минулі ставлення до авторських прав на свої композиції, він вирішив розпродати свій каталог пісень.

Тепер будь-який виконавець-початківець може купити права на пісні відомого композитора, що дає їм можливість включити його хіти до своєї творчості. Ця несподівана щедрість від Меладзе стала дійсною сенсацією в музичному світі.

За деякими джерелами, головною причиною такого рішення стали текстові матеріали пісень. Російськомовні тексти, які раніше були популярні у Віри Брежнєвої, тепер не викликають у неї інтересу. Вона повністю переходить на українські тексти, що порожнює її репертуар.

Крім того, особняк Костянтина і Віри в Підмосков’ї був виставлений на продаж. Проте на даний момент покупців не знайшлося. Це може бути пов’язано зі складним економічним кліматом, що склалося в світі.

Таким чином, розпродаж пісень Костянтина Меладзе відкриває нові можливості для початківців у музичній індустрії та є доказом того, що він по-справжньому цінує своїх шанувальників. А продаж їхнього особняка свідчить про те, що навіть знаменитості не можуть уникнути складностей, які стали невід’ємною частиною життя в сучасному світі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress