Конфлікт у храмі: Чому очільник ОВА закликає до використання правових методів вирішення конфліктів

У храмі Української Православної Церкви Московського патріархату в Хмельницькому стався конфлікт з військовослужбовцем Збройних Сил. Церковні духовники напали на нього і побили. Цю інформацію підтвердили в обласній військовій адміністрації.

Голова ОВА Хмельницької області, Сергій Тюрін, відреагував на цю ситуацію і заявив, що будь-які конфлікти мають вирішуватися за допомогою правових методів, а не за допомогою насильства. Він закликав усіх дотримуватися закону, оскільки Україна є правовою та демократичною державою.

Тюрін також зазначив, що українці повинні знати свої права та обов’язки і використовувати законні методи для вирішення конфліктів. Він наголосив на тому, що українці не повинні уподібнюватися своїм ворогам, використовуючи насильство як метод вирішення проблем.

Цей конфлікт у церкві в Хмельницькому стався в нервовій обстановці, яка була спричинена війною. Тому потрібно знизити напругу і дати можливість правоохоронним органам провести об’єктивне розслідування цього інциденту. Очільник ОВА Хмельницької області продовжуватиме контролювати ситуацію.

Дивіться відео з телеграм-каналу Тюріна, що стосується інциденту, який трапився в одній з церков у Хмельницькому, що став причиною звернення Тюріна.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress