Коридор затемнень 2023 року: Рідкісне небесне явище, яке може вплинути на ваше життя

2023 рік приносить потужну небесну подію — Коридор затемнень, який розпочнеться 20 квітня і триватиме до 5 травня. Очікується, що це явище з його рідкісним космічним вирівнюванням спричинить зміни в житті багатьох людей. Однак, за словами астролога Галини Янко, ці зміни можуть бути небезпечними, якщо не підійти до них з обережністю.

Що таке Коридор затемнень?

Коридор затемнень — це двотижневий період між сонячним і місячним затемненнями, який трапляється не частіше двох разів на рік. У цей час Місяць і Сонце вирівнюються з нашою планетою, що призводить до часткового або повного блокування їхнього світла від земних спостерігачів.

Під час сонячного затемнення Місяць проходить перед Сонцем, внаслідок чого на Землі настає темрява або сутінки. І навпаки, під час місячного затемнення Сонце закриває Місяць від Землі.

Вплив Коридору затемнень

Коридор затемнень — це період інтенсивної космічної енергії, яка може суттєво впливати на людей і події на Землі. На думку астрологів, в цей період можуть відбуватися значні зміни в психіці людей, що призводять до емоційної нестабільності, перепадів настрою, дратівливості та навіть агресивності.

Крім того, Коридор затемнень може призвести до загострення хронічних захворювань, запаморочення і безсоння. Це період, який може бути небезпечним, оскільки можуть виникнути конфлікти з непередбачуваними наслідками.

Чому коридор затемнень 2023 року особливо небезпечний

Астрологи попереджають, що майбутній коридор затемнень у 2023 році буде особливо небезпечним. Сонячне затемнення 20 квітня відбудеться в знаку Овна, який має найсильнішу енергетику, а місячне затемнення 5 травня — в знаку Скорпіона. Ці дві потужні стихії, вогонь і вода, перебуватимуть у протистоянні, додаючи експресії всім подіям, що відбуватимуться.

Поради, як керувати коридором затемнень

Астролог Галина Янко рекомендує провести період Коридору затемнень на самоті, в оточенні близьких і приємних людей, в спокійній і стабільній атмосфері. Бажано займатися спокійними справами або довгостроковими проєктами, які приносять задоволення і не вимагають терміновості та поспіху.

Чудовою ідеєю буде взяти відпустку в цей період і відправитися в тривалу подорож в красиве місце або провести час на природі, наприклад, в заміському будинку. Займіться медитацією, прийміть ванну, що очищає душ і масаж, щоб розслабитися.

Під час Коридору затемнень важливо дотримуватися правильного режиму дня, добре харчуватися, пити багато води та уникати важкої фізичної роботи. Важливо контролювати емоції та уникати спілкування з неприємними та конфліктними людьми, що може призвести до сварок і непередбачуваної поведінки.

Заборони під час коридору затемнень

Уникайте важкої фізичної праці, початку нових проєктів або значних змін у своєму житті, таких як переїзд, одруження або розлучення. Крім того, уникайте позичати або давати гроші в борг у цей період.

Астролог Галина Янко радить не дивитися прямо на Місяць і Сонце в цей час, а також рекомендує носити денні сонячні окуляри.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress