...

Король виселив Гаррі і Меган з котеджу Фрогмор

Повідомляється, що принц Гаррі і Меган були виселені з котеджу Фрогмор за рішенням короля, який запропонував його Ендрю. Стверджується, що Чарльз прийняв рішення про виселення Сассекському, незважаючи на те, що в їхніх стосунках з королівською родиною не настало ніякої відлиги.

Мемуари Гаррі «Spare», опубліковані в січні, містять більш інтимні подробиці його особистого і королівського життя, в тому числі його слова про те, що він дізнався про смерть королеви, переглянувши сайт BBC. Це була остання критика членів королівської сім’ї з боку герцога Сассекського, який регулярно публічно говорив у США про свої розбіжності з ними після переїзду за кордон у 2020 році.

Зараз повідомляється, що Гаррі і Меган домовляються про те, щоб речі, які все ще знаходяться в котеджі Фрогмор, були відправлені до їхнього будинку в Каліфорнії після того, як їх звідти виселять.

Королівський інсайдер розповів: «Це, безумовно, означає кінець перебування Гаррі та Меган у Великій Британії». І стверджується, що принцу Ендрю, який був втягнутий у скандал і усунутий від публічного життя, запропонували замість нього Віндзорський дім.

Схоже, що саме його автобіографія «Запасний» стала останньою краплею для Чарльза, який вирішив виселити Сассекському з дому. Але неясно, чи погодився Ендрю переїхати до котеджу Фрогмор, оскільки повідомляється, що він «чинить опір».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!