...

Кріс Хемсворт із дружиною потрапили під удар після святкування 9-го дня народження свого сина

Кріс Хемсворт і його дружина Ельза Патакі були присоромлені після того, як запхали святковий торт в обличчя свого сина. Мати трьох дітей, Ельза засунула голову сина в святковий торт, а тато Кріс посміхався на задньому плані.

Актор поділився фотографією цієї події на своїй сторінці в Instagram, але з того часу вона викликала дискусію серед його підписників. Пост отримав понад мільйон вподобань менш ніж за 24 години після публікації.

Він підписав публікацію привітанням з днем народження своїм хлопчикам-близнюкам, Саші і Трістану, сказавши «З 9-м днем народження моїх двох маленьких чоловіків! Є тільки один спосіб з’їсти торт у цьому домі — це коли мама вмаже тебе в нього головою!!!», — продовжував він.

Ельза втиснула голову сина в торт. Зображення: instagram/ @elsapataky

Батько пожартував, копіюючи свого сина, кажучи: «Гей, мамо, я не люблю шоколадні торти, я віддаю перевагу ванільним. О, справді, синку, а як щодо цього?», перш ніж він позначив свою дружину.

В коментарях шанувальники обговорювали, що, на їхню думку, батьки поводилися кумедно, а що суворо. Один роздратований підписник написав: «Навіщо люди розмазують своїх дітей тортом по обличчю — це вище мого розуміння, але мені байдуже».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!