Кріс Хемсворт із дружиною потрапили під удар після святкування 9-го дня народження свого сина

Кріс Хемсворт і його дружина Ельза Патакі були присоромлені після того, як запхали святковий торт в обличчя свого сина. Мати трьох дітей, Ельза засунула голову сина в святковий торт, а тато Кріс посміхався на задньому плані.

Актор поділився фотографією цієї події на своїй сторінці в Instagram, але з того часу вона викликала дискусію серед його підписників. Пост отримав понад мільйон вподобань менш ніж за 24 години після публікації.

Він підписав публікацію привітанням з днем народження своїм хлопчикам-близнюкам, Саші і Трістану, сказавши “З 9-м днем народження моїх двох маленьких чоловіків! Є тільки один спосіб з’їсти торт у цьому домі – це коли мама вмаже тебе в нього головою!!!”, – продовжував він.

Ельза втиснула голову сина в торт. Зображення: instagram/ @elsapataky

Батько пожартував, копіюючи свого сина, кажучи: “Гей, мамо, я не люблю шоколадні торти, я віддаю перевагу ванільним. О, справді, синку, а як щодо цього?”, перш ніж він позначив свою дружину.

В коментарях шанувальники обговорювали, що, на їхню думку, батьки поводилися кумедно, а що суворо. Один роздратований підписник написав: “Навіщо люди розмазують своїх дітей тортом по обличчю – це вище мого розуміння, але мені байдуже”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress