...

Кріс Пайн нарешті розкрив, що було сказано в інциденті з Гаррі Стайлзом, який не потрапив в ефір

Це був саме той випадок, коли Гаррі Стайлз був спійманий на камеру, коли він плював у Кріса Пайна на минулорічному Венеціанському кінофестивалі, і це було дуже схоже на «робив він/не робив».

Після того, як відеозапис з цього заходу став вірусним, на якому 29-річний колишній працівник 1D відправив велику кулю в бік 42-річного Кріса Пайна, коли той сідав на своє місце, з’явилося чимало спекуляцій. На кадрах, якими поділилися кілька фанатів, видно, як Гаррі у синьому костюмі та світло-блакитній сорочці з величезним комірцем прямує до свого місця, а публіка аплодує йому.

Кріс, одягнений у світло-коричневий піджак, бежеві штани і краватку-метелика, поплескав своєму колезі по сцені, а потім раптово зупинився, коли Гаррі приготувався зайняти своє місце.

Деякі шанувальники вважали, що його вираз невіри, який змінився приголомшливим сміхом, був викликаний неприємним актом — нібито співак, який став актором, плюнув у нього. Але зірка «Зоряного шляху» Кріс вкотре відкинув ці звинувачення і навіть назвав Гаррі «дуже, дуже добрим хлопцем».

Шанувальники були впевнені, що Гаррі плюнув у Кріса на Венеціанському кінофестивалі

«Я й гадки не мав, що сталося, — згадував Кріс у нещодавній розмові з журналом. «Вона показала мені фотографію, і вона дійсно виглядає так, ніби Гаррі плює на мене. Він не плював на мене».

Розкриваючи далі цей момент, Кріс нарешті розповів, що насправді було сказано в той час, намагаючись покласти край усім спекуляціям, які відтоді з’явилися. Він продовжив:

«Я думаю, що він нахилився і сказав: «Це ж просто слова, чи не так?».

«Тому що у нас був такий маленький жарт. Тому що ми всі відчуваємо джетлаг, ми всі намагаємося відповісти на ці питання, і іноді, коли ви робите ці прес-конференції, ваш мозок заплутується, і ви починаєте говорити нісенітницю. І у нас був жарт: «Це просто слова, чувак».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!