Крістіна Асмус шукає новий дім: чому актриса планує покинути спільне житло з Гаріком і свекрухою

Нещодавно в СМІ з’явилася інформація про те, що актриса Крістіна Асмус планує покинути житло, яке вона одночасно знімала з Гаріком Харламовим і його колишньою свекровью.

Згідно з джерелами, Крістина вже почала пошуки нового житла і має намір переїхати найближчим часом. Причини, по яких актриса прийняла таке рішення, не уточняються, але передбачається, що це може бути пов’язано з особливими обставинами.

Незважаючи на розрив відносин з Харламовим, Асмус не збирається припиняти роботу разом з ним на проектах, які вже були заплановані. Крім того, вона залишається в хороших відносинах з колишньою свекрухою, яка є матір’ю Харламова.

Крістина Асмус – відома російська актриса і телеведуча. Вона отримала широку відомість завдяки своїм ролям у популярних телесеріалах і фільмах. Серед її найбільш відомих робіт можна назвати фільм «О чем говорят мужчины», телесеріал «Інтерни» та багато інших.

Таким чином, майбутнє Крістіни Асмус залишається невідомим, але її фанати напевно будуть слідувати за її подальшими успіхами і бажають її тільки самого кращого в особистому житті та кар’єрі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress