Крістіна Орбакайте розкриває подробиці зйомок нового фільму “Любов-морква. Повстання машин”

Крістіна Орбакайте: акторка, співачка та соціальна медіа зірка

Крістіна Орбакайте – відома російська акторка та естрадна співачка, яка активно веде свій блог у соціальних мережах. Її шанувальники завжди можуть знайти свіжі новини про її роботу та особисте життя.

Однією з останніх новин, які акторка розкрила у своєму блозі, стала інформація про зйомки нової картини у франшизі “Любовь-морковь”. Головну роль знову зіграла сама Крістіна – Марина Голубєва.

За словами Орбакайте, зйомки проходять успішно, а режисери дуже задоволені її роботою. Крім того, акторка розповіла про незвичну традицію, яка відбувається перед початком кожних зйомок. Режисер б’є тарілку, на якій зображені назва фільму та підписи акторів.

Крістіна Орбакайте показала, як знімалося продовження фільму “Кохання-зітхання”.

На жаль, під час однієї з таких традицій тарілка з образним написом Христини Орбакайте була розбита на шматочки. Хоча можливо, що уламки таблички з прізвищем Орбакайте вже утилізовано, але пам’ять про роль Крістіни ніколи не згасне.

Новий фільм “Любов-морква. Повстання машин” розповість глядачам про те, як важливо залишатися людиною в епоху сучасних технологій. Актори прекрасно зіграли свої ролі, а фільм обіцяє бути цікавим та захоплюючим.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress