Крістіна Орбакайте: успішна співачка, віддана мати та вірна заповітам Алли Пугачової

Алла Борисівна проживає далеко від своєї батьківщини вже більше року і повністю перервала всі зв’язки з нею. Тим часом, її старша дочка Крістіна Орбакайте продовжує працювати в Росії, але це не має впливу на стосунки між родичами.

Крістіна має теплі стосунки зі своєю матір’ю та добре пам’ятає всі заповіти, які та їй давала. Незважаючи на те, що Крістіна вже тричі стала матір’ю, вона продовжує дотримуватися цих заповітів до цього часу.

Мені дали багато наказів, деякі були корисними, але більшість я забула або не слухала. У своє дитинство я була доволі незграбною і постійно потрапляла в різні пригоди. Моя мати завжди навчала мене передбачати наслідки своїх дій і думати наперед, перш ніж щось робити. У повсякденному житті треба бути обережним, а на сцені – ще більше, щоб не спітнікнутися. Також важливо дотримуватися психологічних правил, наприклад, не перебивати співрозмовника і не поспішати. Я розповіла про це в інтерв’ю для Антенна-Телесем, коли мені виповнилося 51 рік.

Згідно зі статтею у StarHit, Крістіна Орбакайте сьогодні є визнаною особистістю, яка змогла побудувати успішну кар’єру в шоу-бізнесі. Однак, найважливішим її досягненням є материнство.

У Крістіни є троє дітей: сини Микита і Дені, та дочка Клавдія. Іноді співачка перебірливо стежить за своїми дітьми вдома, вважаючи це своєю відповідальністю.

Співачка, за своїм зізнанням, часом жорстко контролює дітей

Життя складається з різних етапів. У підлітковому віці ми занурюємося в себе, а потім стаємо батьками і віддаємося цілковито догляду за нашими дітьми. Однак я, як досвідчена мама, не віддаюся цій ролі повністю і періодично відновлюю свою активну участь у житті дітей. Особливо яскраво це проявилося під час пандемії, коли ми протягом тривалого часу залишалися вдома. Це стало для мене ідеальним часом, щоб віддати себе материнству та домогосподарству.

“Моя родина звикла до того, що я завжди в гастрольному турі, але зараз я перебуваю вдома зі своїми близькими. У мене є багато вільного часу, тому я повинна постійно контролювати та передбачати різні справи. Проте, я почула від своїх близьких, що все добре і вони запитували: “Що відбувається?”. Я зрозуміла, що моє присутність стала занадто нав’язливою, тому намагалася зупинитися”, – розповіла виконавиця.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress