Крутий назвав ту, хто може усунути королеву Пугачову: “Вона або займе її місце, або…”

Алла Пугачова завжди посідала мало не перше місце в шоубізнес. Причому не вона сама присвоїла собі такий статус.

Донині її шанувальники говорять про те, що замінити Аллу Борисівну ніхто і ніколи не зможе. А ви згодні з цим твердженням?

Складно не погодитися з тим, що в усі часи у всіх на вустах її ім’я. Адже з її творчою діяльністю знайомі багато поколінь.

Але критики говорять про те, що незамінних немає. Мовляв, серед молоді вже з’явилися артисти, які можуть зайняти місце Примадонни.

Ігор Крутий зазначив, що у співачки Дар’ї Антонюк є всі шанси зайняти місце Алли Борисівни. Нагадаємо читачам про те, що свого часу вона посіла друге місце в шоу “Голос”.

“Вона настільки талановита співачка, що або займе місце Алли Пугачової, або залишиться ніким. У Даші прекрасний голос і потужна енергетика, тому зможе зробити все що завгодно. Звичайно ж, судити в підсумку слухачам. Тож можете дивитися відео і вирішувати, чого ж вона все-таки досягне”, – зазначив музикант.

“Є сумніви, що це сказав Крутий, вже він точно знає, що сказати та коли. І відразу бачить талант і потенціал співака. І ще з Аллою Пугачовою було багато проєктів, які вона блискуче здійснила. Крутий чудово розуміє, що пісні, які заспівала Пугачова, — це вже історія і вона записана золотими літерами. Будуть нові пісні, які композитор напише для нових співаків, але це вже інша історія”, – зазначили в мережі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress