Крила єдності: “Пташка” Олі Полякової злітає як символ надії

Шоу бізнес

На честь 32-ї річниці Незалежності України неперевершена артистка Оля Полякова пропонує вашій увазі свій черговий музичний шедевр під назвою “Пташка”. Справжня оксамитова пісня, яка є символом свободи та незламності всіх тих, хто сьогодні стикається з бідою на рідній землі, викликала бурхливу реакцію серед шанувальників.

Ця музична композиція виходить за рамки нот, вона слугує резервуаром почуттів та глибоким уособленням єдності. Оля Полякова, артистка з тонким чуттям миттєвостей, висловлює свою подяку власними словами: “Пісня “Пташка” – це мій шлях до всіх, хто зазнав втрат від війни. Моя присвята вам, моя підтримка і наша спільна надія на перемогу над цим лихом”. Героїня настроєвого відео — дівчинка Яна, справжній хоробрий воїн, яка пройшла через тяготи війни та вижила під час обстрілу на залізничному вокзалі Краматорська”.

Винятковість “Пташки” полягає в тому, що вона просякнута нестримною сутністю та непохитною вірою у світлі горизонти. Співачка уточнює: “У цій композиції — свідчення доблесті, уособлення нашої незламної рішучості. Як і Яна та Оксана, ми показуємо, що жодна сила не може зламати рішучість не здаватися і процвітати”.

Сім’я Степаненків стала зворушливим прикладом мужності та рішучості перед обличчям випробувань. У квітні 2022 року її члени — Наталя та двоє її дітей, 11-річні Яна і Ярослав — пережили справжнє пекло на залізничному вокзалі Краматорська. Під час обстрілу вони втратили частину себе. Наталя втратила ногу, а Яна — обидві. Сім’я пройшла через важкі випробування і разом пройшла шлях від лікування у Львові до реабілітації та протезування у США. Сьогодні Яна є яскравим прикладом того, як воля і прагнення до перемоги перетворюють неможливе на реальність. Вона вчиться, катається на велосипеді та відвідує школу. Незабаром вона продовжить своє відновлення у Національному реабілітаційному центрі “Нескорені” у Львові.

Режисерами цього зворушливого відео виступили Омелян Ощудляк та Юрій Данькевич.

Слова пісні “Пташка” вперше прозвучали під час виступу Олі Полякової на концерті “Все буде добре”, що відбувся 8 березня в столиці України, у КВЦ “Парковий”.

Ця пісня — привітання справжньому герою – 23-річній Оксані Баландіній, яка підірвалася на міні, коли поверталася додому. Після численних операцій вона втратила ноги та пальці лівої руки. Вона боролася за своє життя з підтримкою коханого Віктора. Їхнє весілля у львівському госпіталі, де Оксана танцювала весільний танець у білій сукні та на протезах, стало справжньою історією мужності та кохання.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress