Лайма Вайкуле про важкість бути популярним артистом до кінця життя: “Немає жодного співака, хто залишився б так довго”

Лайма Вайкуле, популярна співачка 90-х років, нещодавно поділилася своїми думками про те, як важко залишатися актуальною в музичній індустрії в міру старіння артиста. В інтерв’ю каналу Youtube “And Graham Rumbled” Вайкуле розповіла про свій досвід участі в телевізійній програмі з Максимом Резніком, сином відомого автора пісень Іллі Рахміелевича, і про те, як важко було контролювати свої емоції під час інтерв’ю.

Вайкуле також висловила співчуття молодим музикантам в індустрії, на думку Вайкуле, на яких, на її думку, чекає нелегкий шлях. “Я дивлюся на молодих артистів. Вони вірять у свою зірковість. Я думаю: “Бідні хлопці. Їм буде так важко впасти”. Немає жодного співака, який, можливо, за винятком Майкла Джексона і тих, хто йде рано, протримався б так довго. Дуже мало зірок, які залишаються до кінця, до цього поважного віку, популярними”, – сказала вона.

Попри свої побоювання, Вайкуле не критикує всіх зірок російського шоубізнесу. Вона високо відгукнулася про Аллу Пугачову і захистила її від недавніх звинувачень у фінансуванні української армії. “Я дійсно знаю, що вона нічого такого не робила. Вона не працює, ви це знаєте? Де вона візьме гроші, щоб послати комусь? Тобто, вона навіть не дала мені грошей, коли в мене була проблема — вона хотіла купити величезну картину. Ха-ха, я жартую, це все жарти, я просто розважаю вас”, – сказала Вайкуле.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress