Лайма Вайкуле: “Російська Федерація повинна просити вибачення перед Україною”

Лайма Вайкуле, відома латвійська співачка, нещодавно висловила свої погляди на конфлікт, що триває між Україною та Росією. У нещодавньому інтерв’ю Вайкуле не соромилася висловлювати свою думку і навіть розкритикувала президента Росії Володимира Путіна.

Співачка, яка є активним прихильником України та противником російської агресії, заявила, що жителі Російської Федерації повинні просити вибачення перед Україною за конфлікт. Вона підкреслила, що про дружбу говорити не обов’язково, але вибачення – обов’язково.

Вайкуле не скупилася на слова, коли говорила про участь російських військових у конфлікті. Вона висловила свій сум і побажала, щоб конфлікт якнайшвидше закінчився. Вона навіть припустила, що Путіну варто було б набратися сміливості й віддати військовослужбовцям новий наказ – негайно покинути Україну.

“Дуже сумно дивитися на те, що відбувається, і я хотіла би, щоб це скінчилось якомога швидше. Мені здається, що це можливо, якщо ми матимемо гідність і скажемо Путіну: “Цього досить, давайте закінчимо це”. Таким чином, ми зможемо покласти край цим подіям”. В ці слова відомої артистки Вайкуле відчувається сум та надія на те, що ситуацію можна змінити заради миру і стабільності.

Сміливі заяви Вайкуле викликали неоднозначну реакцію людей. Одні аплодували їй за те, що вона виступила проти агресії, інші критикували її за надмірну відвертість. Однак, Вайкуле залишається при своїй думці й пишається президентом Володимиром Зеленським і тим, як він справляється з ситуацією.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress