...

Лайма Вайкуле висловилась про російське вторгнення в Україну: «Почав Путін… він винен»

Знаменита латвійська співачка Лайма Вайкуле висловила свої думки про повномасштабне російське вторгнення в Україну, назвавши його жахливою та несправедливою війною. Вона згадала свої перші емоції, коли почалася війна, і заявила, що не може сприйняти таку безглузду агресію.

Лайма Вайкуле переконана, що причиною війни є кремлівський диктатор Володимир Путін, і він несе відповідальність за всі жертви та страждання українського народу. Вона здивована тим, що росіяни не зупинили свого президента в його безумстві.

Співачка закликає всіх не лізти нетрі та не спробувати знайти винуватців за межами Кремля. Її думка така: «Хто почав війну? Почав Путін. Більше нічого не потрібно говорити — він винен».

Лайма Вайкуле. Зображення: скріншот із відео

Лайма Вайкуле також заявляє, що не збирається відвідувати Крим, поки Росія не визнає своєї провини та не виведе свої війська з України. Вона вважає, що такі кроки є необхідними для відновлення миру та дотримання міжнародних законів.

Отже, Лайма Вайкуле дотримується принципів справедливості та не приховує своєї позиції стосовно російської агресії в Україні. Як повідомляє tsn, вона закликає всіх до розуміння того, що відповідальність за війну лежить на Путіні та на тих, хто його підтримує.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!