Лайма Вайкуле висловилась про російське вторгнення в Україну: “Почав Путін… він винен”

Знаменита латвійська співачка Лайма Вайкуле висловила свої думки про повномасштабне російське вторгнення в Україну, назвавши його жахливою та несправедливою війною. Вона згадала свої перші емоції, коли почалася війна, і заявила, що не може сприйняти таку безглузду агресію.

Лайма Вайкуле переконана, що причиною війни є кремлівський диктатор Володимир Путін, і він несе відповідальність за всі жертви та страждання українського народу. Вона здивована тим, що росіяни не зупинили свого президента в його безумстві.

Співачка закликає всіх не лізти нетрі та не спробувати знайти винуватців за межами Кремля. Її думка така: “Хто почав війну? Почав Путін. Більше нічого не потрібно говорити – він винен”.

Лайма Вайкуле. Зображення: скріншот із відео

Лайма Вайкуле також заявляє, що не збирається відвідувати Крим, поки Росія не визнає своєї провини та не виведе свої війська з України. Вона вважає, що такі кроки є необхідними для відновлення миру та дотримання міжнародних законів.

Отже, Лайма Вайкуле дотримується принципів справедливості та не приховує своєї позиції стосовно російської агресії в Україні. Як повідомляє tsn, вона закликає всіх до розуміння того, що відповідальність за війну лежить на Путіні та на тих, хто його підтримує.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress